Aktuality

Memoriál Jožky Hrnčiříka

23.07.2009 13:43

V sobotu 18.7. jsme se zůčastnili memoriálu Jožky Hrnčiříka ve Slavičíně. Turnaje se zůčastnilo kolem 16 družstev, které byly rozmístěny do tří skupin. Barvy Orla tentokrát hájil Tom Bistrý, Jirka Sukup a nový člen Staňa (viz foto). Tom Bistrý se jako kapitán ujal losování skupin. I tentokrát byl los k nám vcelku nemilosrdný a byli jsme nalosováni do nejvyrovnanější skupiny turnaje. Hned v prvním zápase si s náma lehce dvakrát 10:2 poradil tým Strom. V dalším zápase jsme se již zlepšovali a uhráli jsme cenou remízu s výběrem Los Glgos 1:1 na sety. Pak jsme si hravě poradili s místními NTD 2:0 na sety. V posledním zápase již šlo o postup. Hráli jsme proti Carverům. První set nás naprosto přehráli, což nám pravděpodobně pomohlo v druhém setu, kdy nás podcenili. Schopili jsme se a než se stačili Carveři rozehrát prohrávali 5:0. Tento set jsme si již nenechali vzít a tak jsme se zase museli spokojit s remízou. Při stanovení pořadí naší skupiny musela nastoupit "matematika".

Vítězem skupiny byl jednoznačně Strom, druzí byli nakonec Carveři a jediný balon ve skóre rozhodl, že jsme se umístili až za týmem Los Glgos na nepostupové příčce. V ostatních skupinách nebyli až tak vyrovnané týmy a tak Slavičín bezproblémů postoupil až do finále, kde je zastavil tým Strom se svou brilantní technikou.

I přes to, že jsme opět nepostoupili ze skupiny, byl to jeden z našich zatím nejlepších výkonů a proto děkuji všem, kteří na turnaj nakonec jeli!

>>

Přátelák při příležitosti 100let Orla

26.05.2009 07:09

V sobotu 30.5. odehrajeme přátelské utkání s Míkovicema na orelském stadioně. Začátek utkání je v 19 hodin. Sraz hráčů v 18 hodin. Občerstvení zajištěno.

V neděli 31.5. bude odpoledne na orelském stadionu probíhat oficiální kulturně-sportovní program.

>>

Důležité!! Definitivní termín tréninku!

22.05.2009 12:04

Vzhledem k dokončení víceúčelového hřiště půjdeme v týdnu od 25.5. 100% ven!! Termín se ale definitivně musel přesunout na pondělky od 18 hodin. Je to z toho důvodu, že v úterý a ve čtvrtek probíhájí po celý den tréninky florbalu. Takže v podnělí 25.5.od 18 hodin se sejdeme na orláku!! (za každého počasí).

PS: V sobotu 23.5. od 15 hodin má proběhnout na orláku další brigáda.

>>

IX. nohejbalový turnaj o pohár starosty města Slavičín

19.05.2009 14:29

Dne 16.5. 2009 jsme se zúčastnili IX. nohejbalového turnaje o pohár starosty města Slavičín. Překvapila nás precizní organizace a přátelský duch turnaje, jak je ostatně zvykem u nohejbalových turnajů.

Na turnaj jsme vyrazili v klasické sestavě Bistrý Tomáš, Omen, Sukup Jiří, posíleni o nového člena Tomáše Moravanského.

Do turnaje se přihlásilo celkem 17 týmů, které byly rozlosovány do čtyř skupin. Z každé skupiny postupovaly první dva celky do čtvrtfinále. Los nám určil vyrovnanou skupinu.

V prvním zápase jsme nastoupili proti týmu Los Glgos. První set jsme jednoznačně vyhráli. Druhý set jsme podcenili a nakonec jsme se museli spokojit s remízou 1:1. V dalším zápase jsme nastoupili proti starším pánům z týmu Kameni. I když jsme je svou hrou nemálo potrápili, dokázali využít svých zkušeností a přehrát nás v obou setech. Poslední zápas jsme absolvovali s vítězem naší skupiny. Opět jsme vyhráli první set po vyrovnaném výkonu, ale tradičně se nám druhý set nevyvedl a zase jsme se museli spokojit s remízou 1:1. Remízy se nám nakonec vymstily a nepodařilo se nám tak postoupit do čtvrtfinále. Ve skupině jsme se umístili na třetím místě.

Za zmínku také stojí účast našeho člena Lukáše Honzejka v týmu Slavičín, se kterým nakonec vybojoval třetí místo na turnaji po náročném deštivém třísetovém semifinále, které ale nedokázali vyhrát a postoupit tak do vytouženého finále. Vítězem turnaje se stal Vlčnov, který vyřadil ve finále tým Já-Ty-On z Bohuslavic nad Vláří.

Na závěr nás pořadatelé překvapili udělením ceny starosty města Slavičín našemu týmu za pomoc při pískání zápasů.